... Fotografia Kreatywna | Iga i Dominiki – Piękna sesja w Świnoujściu

Iga i Dominiki – Piękna sesja w Świnoujściu

Uwielbiam morze – co chyba nie jest żadną tajemnicą, ponieważ jeśli zerkniesz na moje portfolio, to często natkniesz się na kadry znad Polskiego morza. Choć wymarzona sesja na czarnych plażach Islandii wciąż jest do zrealizowania, to zawsze z wielkim zapałem pędzę z parą młodą zwiedzić kolejny kawałek naszego pięknego kraju. Tym razem Iga i Dominik poprosili mnie o sesję w klimacie morskim. Początkowo wybraliśmy plażę w Łebie, ale niepewna pogoda sprawiły, że postanowiliśmy udać się gdzieś bliżej. 

 

Tak oto dotarliśmy do Świnoujścia. Po oczekiwaniu na przeprawę promem, byliśmy już zdeterminowani, aby stworzyć nasze wymarzone kadry. Pogoda na szczęście dopisała i już kilka chwil później znaleźliśmy się pod jednym z piękniejszych miejsc – urokliwym Stawa Młyny (tak, to prawidłowa nazwa) znanym też jako po prostu wiatrak. To właśnie tam powstały pierwsze kadry, a pogoda jak i nawet wiatr działały na naszą korzyść. Sami zresztą zobaczycie na zdjęciach, jak pięknie falowały włosy Igi – przepięknej Panny młodej, która idealnie wcieliła się w rolę zmysłowej rusałki i królowej morskiej bryzy. 

 

Kolejne kadry powstały w okolicy Stawa Młynów. Starałem się wykorzystać wszystkie miejsca dookoła nas tak, aby nasza sesja była spójna. Jako ciekawostkę dodam, że słoneczne kadry, które wykonaliśmy podczas zachodu słońca zostały wykonane w pobliskich Międzyzdrojach. To był udany dzień, pełen rozmów, śmiechu, dobrego jedzenia i pięknego zachodu słońca, którym Międzyzdroje dostojnie się z nami pożegnały. Nie wyobrażam sobie innego zakończenia dnia nad morzem. Dziękuję

 

No Comments

Post a Comment